Bizimle iletişim kur
Spring Wang

Telefon numarası : +86 13776282902

Naber : 8613776282902

Üretim hattı
Haotuo Plastik, kalıp yapımı ve plastik ürünler üreten Ar-Ge'den tamamen bağımsızdır. Bilindiği gibi birinci sınıf ürünler gelişmiş ekipmanlar ve Scientific düzenli yönetimi olmadan, özellikle ekip çalışması olmadan yapamazlar. Pek çok enjeksiyon makinesi, üfleme makinesi ve Muayene ekipmanları seti, üretim kapasitesi: yılda 300 milyondan fazla şişirme ürünü plastik şişe ve plastik kavanoz (50ml-10L), 500 milyondan fazla çeşit plastik kapak ve 100 milyondan fazla plastik var PET şişeler.

İyi donanımlı teftiş makineleri ve SGS ve TÜV sertifikasına sahip olan tüm ürünlerin kalitesi ISO 9001 kapsamında yakından yönlendirilmekte ve izlenmektedir. Yeryüzü aşağısında davranan Haotuo Plastic, Ulusal Güvenlik Üreten Standart hafif İşletme ve Alibaba Gold sertifikalı işletme olarak da ödüllendirildi.

OEM / ODM
Haotuo Plastik profesyonel tasarımcı ve plastik kozmetik günlük ambalaj, her türlü plactic kapaklar, plastik şişeler, plastik kavanozlar, plastik preform OEM / ODM hizmet vermektedir sağlamaktır.

Şu anda, tüm dünyadaki müşterilerimiz için üstün kalitelerini yükselterek yeni ürünler pazarlamak için çok çalışıyoruz. Bunlara Avrupa (Almanya, Fransa, İngiltere, vb.), Kuzey Amerika (Kanada ve ABD) Güney Amerika (Brezilya, Arjantin, Peru) ve Asya'daki ülkeler dahildir. Artık birçok çeşit ürünümüz var. Ürünlerimizin% 80'inden fazlası yurtdışı pazarları içindir. Yıllık üretimimiz 30 milyon adet plastik kapaklı kapak, 10 milyon adet plastik şişe ve 20 milyon adet plastik kozmetik kavanozuna ulaşmıştır. Ürünlerimiz değerli müşterilerimiz tarafından geniş çapta kabul görmekte ve kabul edilmektedir ve Haotuo plastiğin püskürtme üreticisi ideal ortağınız olmasının kaçınılmaz olduğundan eminiz.

Ar-Ge